به وب سایت اداره ثبت احوال بیرجند خوش آمدید . . . . . . . . . . . مهلت اعلام ولادت 15 روز و مهلت اعلام وفات 10 روز می باشد - با اعلام به موقع ولادت فرزندان و فوت آشنایان ، ثبت احوال را در مسیر توسعه یاری دهیم.

 

سایت ثبت احوال کشور دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری پرتال استانداری خراسان جنوبی پورتال مردم

 

 

 

 
کل کاربران : 287383
کاربران امروز : 14
بازدید امروز : 15
کاربران دیروز : 135
بازدید دیروز : 158
کاربران آنلاین : 25

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
با حضور جمعی از مسئولین و هنرمندان استان صورت گرفت : رونمائی از سند هویتی استاد مهدی اسماعیلی مودی      

در مراسمی با حضور مدیر کل ثبت احوال استان ،فرماندار شهرستان بیرجند ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، استاد مهدی اسماعیلی مودی و جمعی از مسئولین و هنرمندان خراسان جنوبی از سند هویتی استاد مهدی اسماعیلی مودی رونمائی شد

در مراسمی با حضور مدیر کل ثبت احوال استان ،فرماندار شهرستان بیرجند ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ، استاد مهدی اسماعیلی مودی و جمعی از مسئولین و هنرمندان خراسان جنوبی از سند هویتی استاد مهدی اسماعیلی مودی رونمائی شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر در این مراسم افزود : رونمائی از اسناد هویتی مشاهیر و مفاخر استان ، در کنار اهمیت دادن به جایگاه رفیع آنان موجب آشنائی نسل جوان جامعه با بزرگان خود می گردد و بستر ساز تلاش این نسل برای رسیدن به جایگاه این اساتید می شود.
 وی در ادامه ابراز داشت که این مراسم به مناسبت سی سال تلاش مستمر استاد اسماعیلی در عرصه خوشنویسی خصوصا خط شکسته نستعلیق صورت گرفته و در آستانه سالروز تولد ایشان و همچنین افتتاح بیست و دومین نمایشگاه انفرادی این استاد پرکار ، این اقدام فرهنگی مجموعه ثبت احوال انجام گرفت.
مدیر کل ثبت احوال استان اظهار داشت که استاد اسماعیلی دارای گواهینامه ی استادی از انجمن خوشنویسان ایران و درجه یک هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشند و تاکنون در بیش از 18 جشنواره ملی رتبه ی نخست را کسب نموده اند.
وی همچنین اظهار داشت که از ابتدای تاسیس اداره کل ثبت احوال استان بیش از 40 سند هویتی و شناسنامه ی نمادین شهدا رونمائی شده که این مهم در مناسبت های آتی نیز ادامه خواهد داشت
گفتنی است این مراسم در محل نگارستان سرو واقع در باغ تاریخی اکبریه بیرجند برگزار و نمایشگاه آثار هنری استاد اسماعیلی نیز تا اول اسفند ماه در این مکان برپا خواهد بود.


گروه خبری : اخبار برتر
منبع : سایت اداره کل
آخرین ویرایش : 1397/11/27 -- 07:42:02
نویسنده : مدیریت سایت
تعداد بازدید : 129

قلعه بیرجند
نمای داخل قلعه بیرجند

 

 

 

سامانه تصحیح مشخصات سرپرست خانوار
سامانه شناسنامه و کارت ملی مکشوفه
راهنمای نام گزینی
خدمات شناسنامه ای
ثبت احوال و رسانه
آمار لحظه به لحظه جهان
کد پستی 10 رقمی

 

 

 

 

 

 


سه شنبه
1 مرداد 1398
20. ذي‌القعده 1440
2019 Jul 23

 

 
وب سایت این اداره را چگونه ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

آدرس: بیرجند ، خیابان شهید مطهری، روبروی استانداری تلفن 32222141 تلفکس 32222866


طراحی و پیاده سازی توسط : دفتر داده پرداز بیرجند
RaakCMS