به وب سایت اداره ثبت احوال بیرجند خوش آمدید . . . . . . . . . . . مهلت اعلام ولادت 15 روز و مهلت اعلام وفات 10 روز می باشد - با اعلام به موقع ولادت فرزندان و فوت آشنایان ، ثبت احوال را در مسیر توسعه یاری دهیم.

 

سایت ثبت احوال کشور دفتر مقام معظم رهبری ریاست جمهوری پرتال استانداری خراسان جنوبی پورتال مردم

 

 

 

 
کل کاربران : 230896
کاربران امروز : 109
بازدید امروز : 114
کاربران دیروز : 218
بازدید دیروز : 224
کاربران آنلاین : 30

 

بانک اطلاعاتی شهرستان بیرجند
مشاهده کامل خبر
تمام افراد بالای ۱۵ سال تا پایان سال ۹۷ کارت هوشمند ملی دریافت می‌کنند      

معاون وزیر کشور در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل: تمام افراد بالای ۱۵ سال تا پایان سال ۹۷ کارت هوشمند ملی دریافت می‌کنند

معاون وزیر کشور و رئیس سازمان ثبت احوال با اشاره به اینکه باید تمام توان و تلاشمان را برای انجام این تعهد به کار گیریم بیان کرد: همت، تلاش و دوست خوب از شرایط موفقیت است و استفاده از تجربه دیگران و مشورت با دیگران نیز از دیگر  عوامل موفقیت است.

درخشان‌نیا با اشاره به اینکه در ثبت احوال باید تکریم ارباب رجوع، همدلی، همکاری، داشتن خلق حسن با مردم مورد توجه باشد تصریح کرد: انضباط اداری نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: در سازمان ثبت احوال برای سال 96 برنامه‌ای تنظیم کردیم که محقق کردن اهداف برنامه تا 100 درصد را از مدیران استانی انتظار داریم و ادارات باید از جزیره‌ای عمل کردن پرهیز کنند.

معاون وزیر کشور با اشاره به اینکه در سال 96 نسبت به سال 95 از نظر اعتبارات و  امور رفاهی بهتر هستیم یادآور شد: وظیفه سازمان ثبت احوال مانند گذشته تنها صدور شناسنامه نیست بلکه بسیار پیش رو و به خصوص در دولت الکترونیک یکی از کلیدی‌ترین سازمان‌ها است.

درخشان‌نیا با بیان اینکه پس از کامل شده پایگاه‌های اطلاعاتی و پایان یافتن طرح کارت هوشمند، شناسنامه‌ها حذف خواهند شد اظهار داشت: پایگاه اطلاعاتی راه‌اندازی کردیم که از سال 1297 اطلاعات بیش از 120 میلیون ایرانی در آن ذخیره شده است.

وی با بیان اینکه در هر ثانیه بیش از 6 هزار استعلام را پاسخگو هستیم افزود: ادغام اسناد هویتی یکی از مأموریت‌های سازمان ثبت احوال کشور است.

رئیس سازمان ثبت احوال کشور گفت: امروز ثبت احوال نوین شده است و چهره و جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است و کارت هوشمند کلید ورود به دولت الکترونیک است.

درخشان‌نیا با اشاره به اینکه طی 2 سال گذشته تاکنون 26 میلیون کارت هوشمند تولید شده است بیان کرد: برنامه ما این است تا پایان سال 97 همه افراد بالای 15 سال کارت هوشمند دریافت کنند.


گروه خبری : اخبار برتر
منبع :
آخرین ویرایش : 1396/06/15 -- 09:21:29
نویسنده : مدیریت سایت
تعداد بازدید : 116

قلعه بیرجند
نمای داخل قلعه بیرجند

 

 

 

سامانه تصحیح مشخصات سرپرست خانوار
سامانه شناسنامه و کارت ملی مکشوفه
راهنمای نام گزینی
خدمات شناسنامه ای
ثبت احوال و رسانه
آمار لحظه به لحظه جهان
کد پستی 10 رقمی

 

 

 

 

 

 


سه شنبه
26 دي 1396
28. ربيع‌الثاني 1439
2018 Jan 16

 

 
وب سایت این اداره را چگونه ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف

 

آدرس: بیرجند ، خیابان شهید مطهری، روبروی استانداری تلفن 32222141 تلفکس 32222866


طراحی و پیاده سازی توسط : دفتر داده پرداز بیرجند
RaakCMS